Microsoft Windows Vista

Free 4 Vista . net

Darmowe oprogramowanie dla Najnowszego Windowsa
Sam system jest drogi, ale wybierając programy możesz wybrać takie, które dostępne są za darmo!
Wybierz kategorię download:

Internet Security
Grafika Muzyka
Użytkowe System
Biurowe Firma

Praktyczne ebooki:
+ Główna + Porównanie edycji + Wymagany hardware +

CCleaner

Darmowy program używany przez miliony użytkowników, a służący do czyszczenia i optymalizacji pracy systemu operacyjnego Windows. W tym również Vista. Działa błyskawicznie, czyści rejestr, kasuje niepotrzebne pliki, uwalnia miejsce na dysku. Czyści też ślady po użytkowaniu innych programów - zwiększając dzięki temu poziom prywatności.
Download.

Windows Vista Hardware Assessment

Narzędzie kontrolujące i testujące maszyny podłączone do lokalnej sieci LAN. Celem przeprowadzanego przez program testu jest sprawdzenie, czy dane komputery nadają się do zainstalowania na nich systemu Windows Vista.
Download.

Application Compatibility Toolkit (ACT)

Zbiór programowych narzędzi, za pośrednictwem których można sprawdzić poziom kompatybilności danego programu z MS Windows Vista. Kontroli takiej można dokonac zarówno z poziomu Visty, jak i z innych Windowsów.
Download.

vLite

Oparty na .Net Framework program, za pomocą którego można zmodyfikować płytę z instalacją Visty dostosowując do własnych potrzeb, na przykład usuwając niepotrzebne komponenty albo integrując odpowiednie sterowniki. Pomaga to zaoszczędzić ogromną ilość czasu przy reinstalacji systemu. Pobrać można z tej strony.