Microsoft Windows Vista

Free 4 Vista . net

Darmowe oprogramowanie dla Najnowszego Windowsa
Sam system jest drogi, ale wybierając programy możesz wybrać takie, które dostępne są za darmo!
Wybierz kategorię download:

Internet Security
Grafika Muzyka
Użytkowe System
Biurowe Firma

Praktyczne ebooki:
+ Główna + Porównanie edycji + Wymagany hardware +

PC Tools AntiVirus Free Edition

Antywirus dla Visty (i nie tylko, na Windows 2000 i na Win XP też chodzi). Jest do wersja darmowa, ale dostępna jest też jego płatna odmiana. Bardzo oszczędny dla pamięci operacyjnej RAM - zużywa małą ilość zasobów systemowych. Jest to całkiem niezła ochrona komputera przez sieciowymi szkodnikami, choć należy pamiętać też, zeby zainstalować firewall.
Pobierz.

Jetico Personal Firewall

Zapora ogniowa (zapora sieciowa) czyli po prostu firewall. Mały i prosty, ale dający pewne możliwości w obronie komputera podłączonego do internetu. Pomaga zabezpieczyć się przed atakami lub nieautoryzowanymi połączeniami. Działa tak z 32-bit, jak i z 64-bit.
Pobierz.

Spyware Terminator

Szybki w działaniu program zwalczający oprogramowanie szpiegowskie popularnie nazywane spyware. Zwalcza też takie paskudztwa, jak np. keyologger'y czy niektóre trojany. Jest łatwy w obsłudze.
Pobierz.

SpamAware

Są różne programy antyspamowe. Ten jest dość prościutki, ale i tak może się przydać. Zwłaszcza, że jest darmowy i nic za niego nie płacisz! Współpracuje tylko z programami pocztowymi Outlook Express i MS Outlook, a stworzono go w oparciu o antyspam o nazwie SpamAssassin.
Pobierz.